Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy a turnaje

 

Neděle 11.11. - P.U.- se Stodůlkami a Řeporyjemi

                                 Zbuzany Sraz 12:30, hra 13-15h.,(hala cca 800kč)

 

Neděle 25.11. - SK STŘEŠOVICE 1911, XVII.Memoriál Vojtěcha Kahovce

Turnaj: cca od 11:00 – cca 17:00 (turnaj bude záměrně ukončen po setmění)
Startovné: 2000,- (hradí se na místě v den turnaje)
Místo: Areál SK STŘEŠOVICE 1911, Cukrovarnická 62, 163 00 Praha 6

 

 

Zimní liga Motorlet

 

1. kolo: neděle 2. 12. 2018 15:45 Aritma U11 – Řepy

2. kolo: neděle 9. 12. 2018 12:00 Sparta dívky - Aritma U11

3.kolo: neděle 20. 1. 2018 09:30 Aritma U11 - Motorlet

4. kolo: neděle 27. 1.2019 14:30 Smíchov - Aritma U11

5. kolo: neděle 3. 2 . 2018  10:45 Aritma U11 - Admira U10

 

Skupina o 1. - 6. místo

1.kolo: neděle 24. 2. 2019 09:30 A1 - B310:45 A2 - B212:00 A3 -B1

2. kolo: neděle 3. 3. 2019 13:15 A1 - B214:30 A2 - B115:45 A3 - B3

3.kolo: neděle 10. 3.2019 09:30 A3 - B210:45 A2 - B312:00 A1 - B1

Skupina o 7. - 12. místo

1.kolo: neděle 24. 2. 201913:15 A4 - B614:30 A5 - B515:45 A6 -B4

2. kolo: neděle 3. 3. 201809:30 A4 - B510:45 A5 - B412:00 A6 - B6

3.kolo: neděle 10. 3.201913:15 A6 - B514:30 A5 - B615:45 A4 - B4

 

 

 

 

 

Zimní liga Střešovice 7+1

zápasy budeme hrát na umělce ve Střešovicích , sraz bude 45minut před zahájením utkání

 

 

 

 

1.kolo  Neděle 02.12.2018 Hřiště
10:30 Kbely Aritma A
2.kolo  Neděle 14.01.2019 Hřiště
9:00 Aritma Žižkov B
3.kolo  Neděle 21.01.2019 Hřiště
10:30 Počernice Aritma B
4.kolo  Neděle 28.01.2019 Hřiště
9:00 SKS B Aritma A
5.kolo  Neděle 25.02.2019 Hřiště
10:30 Aritma Dukla JM B
6.kolo  Neděle 04.03.2019 Hřiště
9:00 SKS A Aritma B
7.kolo  Neděle 10.03.2019 Hřiště
10:30 Aritma Dukla Dívky A

 

 

 

 

 

TURNAJE ZBUZANY

 

neděle 25.11.2018 dopoledne pro 12 týmů
sobota 8.12.2018 dopoledne pro 12 týmů
neděle 16.12.2018 dopoledne pro 12 týmů
sobota 19.1.2019 dopoledne pro 12 týmů
neděle 3.2.2019 dopoledne pro 12 týmů


 

 

HALOVÉ TURNAJE

 

zimní turnaje v hale na Ruzyni  1.12.2018

                                                     - 19.1.2019 

                                                      - 9.2.2019

 

 

 

Rozpis mistrovských zápasů - PODZIM 2018

2018 G3A - G3A 2008 (2HP)

Pátek 7. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - ABC Braník fotbal, z. s.ARITMA UMT. 

 

Pátek 14. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - "Fotbalová akademie Praha" z.s.ARITMA UMT.

 

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.ARITMA UMT. 

 

Neděle 7. 10. 2018 15:30

FK Admira Praha z.s. - SK Aritma Praha, z.s. ZŠ HOVORČOVICKÁ T.

 

Pátek 12. 10. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - FK Meteor Praha VIII, z.s.ARITMA UMT. 

 

Neděle 21. 10. 2018 10:45

SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE SK Aritma Praha, XAVEROV H. POČERNICE UMT

 

Pátek 26. 10. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - FK Dukla Jižní Město z.s.ARITMA UMT. 

 

Sobota 3. 11. 2018 12:30

FC Háje Jižní Město, z.s. - SK Aritma Praha, z.s.HÁJE UMT. 

 

Pátek 9. 11. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - Sportovní klub Motorlet Praha, spolek ARITMA UMT. 

 

Neděle 18. 11. 2018 09:00

Sportovní klub Střešovice 1911 - SK Aritma Praha, z.s. STŘEŠOVICE UMT.

 

 

 

 

2018 G3H - G3H 2008/9 (1HP)

Neděle 9. 9. 2018 15:00

Tělovýchovná jednota Ruzyně - SK Aritma Praha, z.s. RUZYNĚ T

 

Čtvrtek 13. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - FK Loko Vltavín, z.s.ARITMA UMT.


Neděle 23. 9. 2018 09:30

FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN - SK Aritma Praha, z.s.ZLIČÍN T.

 

Úterý 25. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - Deutscher Fussball-Club Prag, z.s.ARITMA UMT. 

 

Neděle 7. 10. 2018 10:30

Sportovní klub Dolní Chabry - SK Aritma Praha, z.s.CHABRY T. 

 

Sobota 13. 10. 2018 09:00

Sportovní klub Čechoslovan Chuchle - SK Aritma Praha, z.s.CHUCHLE T. 

 

Čtvrtek 18. 10. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - TJ Slavoj Suchdol, z.s.ARITMA UMT. 

 

Pátek 26. 10. 2018 17:00

Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora - SK Aritma Praha, z.s. BÍLÁ HORA UMT. 

 

Čtvrtek 1. 11. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Troja ARITMA UMT. 

 

Sobota 10. 11. 2018 11:30

TJ Sokol Nebušice, z.s. - SK Aritma Praha, z.s. NEBUŠICE T. 

 

Čtvrtek 15. 11. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - Sportovní klub Motorlet Praha, spolek ARITMA UMT.