Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy a turnaje

 

 

23.9. přátelské utkáni proti AC Sparta Praha od 15h.  (6+1)

          sraz 14:15 na Strahově

 

 

TURNAJE ZBUZANY

 

neděle 25.11.2018 dopoledne pro 12 týmů
sobota 8.12.2018 dopoledne pro 12 týmů
neděle 16.12.2018 dopoledne pro 12 týmů
sobota 19.1.2019 dopoledne pro 12 týmů
neděle 3.2.2019 dopoledne pro 12 týmů


 

 

Rozpis mistrovských zápasů - PODZIM 2018

2018 G3A - G3A 2008 (2HP)

Pátek 7. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - ABC Braník fotbal, z. s.ARITMA UMT. 

 

Pátek 14. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - "Fotbalová akademie Praha" z.s.ARITMA UMT.

 

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.ARITMA UMT. 

 

Neděle 7. 10. 2018 15:30

FK Admira Praha z.s. - SK Aritma Praha, z.s. ZŠ HOVORČOVICKÁ T.

 

Pátek 12. 10. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - FK Meteor Praha VIII, z.s.ARITMA UMT. 

 

Neděle 21. 10. 2018 10:45

SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE SK Aritma Praha, XAVEROV H. POČERNICE UMT

 

Pátek 26. 10. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - FK Dukla Jižní Město z.s.ARITMA UMT. 

 

Sobota 3. 11. 2018 12:30

FC Háje Jižní Město, z.s. - SK Aritma Praha, z.s.HÁJE UMT. 

 

Pátek 9. 11. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - Sportovní klub Motorlet Praha, spolek ARITMA UMT. 

 

Neděle 18. 11. 2018 09:00

Sportovní klub Střešovice 1911 - SK Aritma Praha, z.s. STŘEŠOVICE UMT.

 

 

 

 

2018 G3H - G3H 2008/9 (1HP)

Neděle 9. 9. 2018 15:00

Tělovýchovná jednota Ruzyně - SK Aritma Praha, z.s. RUZYNĚ T

 

Čtvrtek 13. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - FK Loko Vltavín, z.s.ARITMA UMT.


Neděle 23. 9. 2018 09:30

FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN - SK Aritma Praha, z.s.ZLIČÍN T.

 

Úterý 25. 9. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - Deutscher Fussball-Club Prag, z.s.ARITMA UMT. 

 

Neděle 7. 10. 2018 10:30

Sportovní klub Dolní Chabry - SK Aritma Praha, z.s.CHABRY T. 

 

Sobota 13. 10. 2018 09:00

Sportovní klub Čechoslovan Chuchle - SK Aritma Praha, z.s.CHUCHLE T. 

 

Čtvrtek 18. 10. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - TJ Slavoj Suchdol, z.s.ARITMA UMT. 

 

Pátek 26. 10. 2018 17:00

Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora - SK Aritma Praha, z.s. BÍLÁ HORA UMT. 

 

Čtvrtek 1. 11. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Troja ARITMA UMT. 

 

Sobota 10. 11. 2018 11:30

TJ Sokol Nebušice, z.s. - SK Aritma Praha, z.s. NEBUŠICE T. 

 

Čtvrtek 15. 11. 2018 17:00

SK Aritma Praha, z.s. - Sportovní klub Motorlet Praha, spolek ARITMA UMT.