Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie - zápasy a turnaje

 

 

Mistrovská utkání - Jaro 2017 (H3A - 2hřiště)

Pá 31.3. 17,00 hod.   Aritma - Braník 41:22

So 22.4.   8,30hod.   Háje SOS - Aritma (Sculhoffova UMT) 5:30

Pá 28.4. 17,00 hod.   Aritma - FK Dukla Jižní Město 28:22

So 6.5.     9,00 hod.   Podolí - Aritma (Podolí, tráva) 14:26

Pá 12.5. 17,00 hod.  Aritma - Xaverov  23:24

Ne 21.5.  13,30 hod. Admira - Aritma (hřiště Admira, UMT)18:34

Pá 26.5.  17,00 hod.  Aritma - Vyšehrad 38:8

So  3.6.   14,30 hod.  Meteor VIII. Aritma (UMT, Bedřichovská) 6:18

Pá  9.6.   17,00 hod.  Aritma -    FA Praha 27:16

Pá 16.6.   16,30 hod.   Motorlet - Aritma (UMT Motorlet) 31:19

 

Mistrovská utkání - Jaro 2017 (H3H - 1hřiště)společně s ročníkem 2009

So 1.4.     9,00 hod.   Aritma - Bílá Hora 11:4

Čt  6.4.   18,45hod.   Slavia Praha dívky - Aritma (Slavia UMT) 10:7         

So 22.4. 10,30 hod.  FK Dukla Jižní Město - Aritma (UMT Mikulova) 7:18

So 29.4.   9,00 hod.  Aritma - Březiněves 16:4

So  6.5.  10,00 hod.  Radotín - Aritma (Radotín, UMT) 11:20

So 13.5.  9,00 hod.   Aritma - ČAFC  2:9

Ne 21.5. 15,30 hod.  Praga - Aritma (Praga, tráva) 28:1

So 27.5.   9,00 hod.  Aritma - Bohemians 1905 12:7

Čt  1.6.    18,00 hod.  Dolní Počernice - Aritma (Dol. Počernice, tráva) 21:3

So 10.6.   8,30 hod.  Aritma -  Dolní Měcholupy  7:19

Pá 16.6. 17,00 hod.  1.FC Barrandov Aritma (Zlíchov, tráva) 4:17

Turnaje jaro - léto 2017

So 8.4. celodenní turnaj Horky u Jizerek (2 mužstva) - 2. a 7. místo

Ne 30.4. celodenní turnaj Kochánky u Benátek nad Jizerou (tráva) 5. místo

Po 1.5. celodenní turnaj Benátka nad Jizerou (UMT)  4. místo

St 17.5. turnaj na Slavii - o pohár Pavla Kuky

St 14.6. Dukla Mini CUP (14 hráčů, sraz v 8,30h)  3. místo

So 17.6. turnaj Ruzyně 6. místo

So 24.6. celodenní turnaj Meteor Praha VIII.4. místo

Ne 25.6. celodenní turnaj FC Tempo Praha 7. místo

 

Turnaje zima 2016/2017

So 26.11. (9,00 - 16,00h) venkovní turnaj Střešovice (1 800,- Kč) 4. místo

Ne 27.11. (8,30 - 13,00h) hala Zbuzany, UMT (1 800Kč)  3. místo

So 10.12. ( odpoledne) hala Černošice (1 700Kč) 1. místo

Ne 11.12. (odpoledne) hala Zličín (1 700Kč) 2. místo

Ne 15.1. (8,00 - 13,00h) hala Ovčín, UMT (1 900Kč) 3. místo

Ne 15.1. (14,00 -18,00h) hala Ovčín, UMT (1 900Kč) 4. místo

So 28.1. (8,30 - 13,00h) hala Odolena Voda, PVC (1 600Kč) 6. místo

So 28.1. (13,45 - 18,00h) hala Odolena Voda, PVC (1 600Kč) 5.místo

Ne 19.2. (8,30 - 13,00h) hala Zbuzany, UMT (1 800Kč) 2. místo

So 25.2. (12,00 - 14,30h) hala Hamr, UMT (1 300Kč) 5.místo

So 25.2. (15,00 - 18,00h) hala Hamr, UMT (1 300Kč) 2. místo

Zimná liga Bude se hrát na UMT Bílá Hora, ul Moravanů (venku). Sraz na zápas 45 minut před výkopem, hrací doba 3x20min

Ne 22.1. 11,30 hod. Motorlet A - Aritma 13:8

Ne 29.1. 13,00 hod.   Aritma - Motorlet B 15:4

Ne 12.2. 11,30 hod.   Aritma - Vršovice 8:21

Ne 19.2.  14,30 hod.  Braník - Aritma   14:14

Ne 26.2. 11,30 hod.  Aritma - Junior  7:7

Ne 5.3.  13,00 hod. Bílá Hora - Aritma 3:14

Ne 19.3. 13,00 hod.  Aritma - FA Praha 17:5

 

Přátelská utkání - zima 2017 (bude dále doplňováno)

So 14.1.  13,15 hod.  Tempo - Aritma (sraz na Tempu ve 12,45h) sehráno

Út  24.1. 17,00 hod.  Xaverov - Aritma sehráno

Ne 26.2.  16,30 hod.  Tempo - Aritma sehráno

Út 21.3.  17,30 hod.  Xaverov - Aritma sehráno

Ne 26.3.  16,30 hod.  Aritma - ČAFC a Aritma 2007 - Aritma 2008 sehráno

Ne 23.4. 16,00 hod-   Junior - Aritma  (hřiště V Úžlabině, UMT) 7:5

Čt 27.4. 17,00 hod. Sparta 2009 - Aritma (hřiště Strahov)

 

Mistrovská utkání - podzim 2016 (H3A - 2hřiště)

So 17.9. 10,15 hod.   Braník - Aritma 18:30

Pá 23.9. 17,00 hod.   Aritma - Háje SOS  51:19

Ne 2.10. 12,45 hod.   FK Dukla Jižní Město - Aritma  12:38

Pá 7.10.  17,00 hod.  Aritma - Podolí 41:13

Ne 16.10. 11,30 hod.  Xaverov  - Aritma  29:21

Pá 21.10.  17,00 hod. Aritma - Admira 31:9

Ne 30.10.  13,00 hod.  Vyšehrad - Aritma (hřiště Sparta Krč, tráva) 15:28

Pá 4.11.    17,00 hod.  Aritma - Meteor VIII. 24:14

So 12.11. 9,00 hod.     FA Praha -  Aritma (hřiště Střížkov, UMT),15:29

Út 15.11. 17,30 hod.    Aritma - Motorlet 14:35

 

Mistrovská utkání - podzim 2016 (H3H - 1hřiště)společně s ročníkem 2009

Čt 8.9. 17,00 hod.   Aritma - Slavia Praha, dívky 10:9

Pá 16.9. 17,00 hod.  Bílá Hora - Aritma              12:10

So 24.9. 10,00 hod.   Aritma - FK Dukla Jižní Město 4:15

Ne 2.10.  8,45 hod.    Březiněves - Aritma  23:9

So 8.10. 9,00 hod.     Aritma - Radotín   7:8

Ne 16.10.  13,00 hod. ČAFC - Aritma 34:1

Pá 28.10.  8,00 hod.  Bohemians - Aritma (hřiště Šeberov, UMT) 20:2

So 5.11.    8,30 hod.  Aritma - Dolní Počernice 3:12

Ne 13.11. 14,00 hod. Dolní Měcholupy -  Aritma 5:17

St 16.11. 17,00 hod.    Aritma - 1.FC Barrandov 17:0

 

Přátelská utkání - léto/podzim 2016

Čt 25.8. 16,00h Košíře - Aritma (sraz 15,30h, hřiště Košíře, tráva), 1 hřiště

Pá 26.8. 15,30h Aritma - Dukla Praha, dívky (sraz 15,00h) 1 hřiště

Út 30.8. 17,30h Xaverov - Aritma (sraz 17h, Božanovská ul.) 2 hřiště

So 3.9. 15,00h  Střešovice - Aritma (sraz 14,15h, Cukrovarnická ul) 2 hřiště

So 3.9. 15,00h Podolí - Aritma (sraz 14,15h) 2 hřiště

So 10.9. 9,00h Union Vršovice - Aritma 2 hřiště, sraz 8,15 hodin

Turnaje léto/podzim 2016

So 27.8. Kochánky u Benátek nad Jizerou (celý den, 2 mužstva) - 5. a 6. místo

 

Mistrovská utkání - jaro 2016

 

So 9.4.  9,00 hod.    Motorlet - Aritma   32:9

Pá 15.4. 17,00 hod.  Aritma - Xaverov    14:23

So 23.4. 10,30 hod.  Háje SOS - Aritma 16:28

Pá 29.4. 17,00 hod. Aritma - Radotín  25:14

So 7.5. 9,00 hod.     Braník - Aritma   18:23

Pá 13.5.  17,00 hod. Aritma - Čafc     42:12

Pá 27.5. 17,00 hod.  Aritma - FK Dukla Jižní Město 21:11

Ne 5.6.  15,45 hod.  Meteor - Aritma  25:15

So 11.6. 11,00 hod.  Admira - Aritma 25:16

Pá 17.6. 17,00 hod. Aritma - Vyšehrad 24:12

 

/sraz vždy 60 minut před výkopem zápasu/

 

Přátelská utkání - Jaro 2016

Út 3.5. 17,30h Xaverov - Aritma (sraz 17h, Božanovs3ká ul.)

Ne 22.5. 9,00h Dukla - Aritma (sraz 8,30h, Juliska)

Čt 9.6. 16,30h Hošíře - Aritma (jedno hřiště)

Turnaje jaro2016

Ne 12.6. Střešovice  (15 - 17h)  3. místo

Ne 19.6. Motorlet   7.místo

Mistrovská utkání - podzim 2015

Pá 4.9. 17,00 hod.   Aritma - Motorlet  11:41

Ne 13.9. 11,30 hod.  Xaverov - Aritma   16:9

Pá 18.9. 17,00 hod. Aritma - Háje SOS 25:17

So 26.9. 11,30 hod. Radotín - Aritma 16:23

Pá 2.10. 17,00 hod.  Aritma - Braník 28:10

So 10.10.  8,30 hod. Čafc-Aritma    3:36

So 24.10. 10,45 hod. FK Dukla Jižní Město - Aritma  26:7

Ut 27.10.  17,00 hod.  Aritma - Meteor 19:8

 6.11. 17,00 hod.  Aritma - Admira 19:19

So 14.11. 12,00 hod. Vyšehrad-Aritma  20:19

ZIMNÍ TURNAJE 2015/2016

Ne 29.11.2015 (12,00 - 14,30h) hala Zbuzany, UMT   2. místo

Ne 6.12.2015 (12,00 - 14,30h) hala Ovčín, UMTstartovné 1 400Kč 3. místo

Ne 17.1.2016 (13,45 - 18,00h) hala Odolená Voda, Taraflex, startovné 1 600Kč 6. místo

Ne 24.1.2016 (13,45 - 18,00h) hala Odolená Voda, Taraflex, startovné 1 600Kč

6. místo

Ne 7.2.2016 (14,00 - 18,30h) hala Zbuzany, UMT, startovné 1 800 Kč 1. místo

So 13.2.2016 (12,00 - 14,30h) hala Odolená Voda, Taraflex, startovné 1 100Kč 5. místo

Ne 28.2.2016 (14,00 - 18,30h) hala Ovčín, UMT,  startovné: 1 900Kč, 4. místo